BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кога , къде и колко?

Go down 
+4
cvetnosplav
ne6togadno
shnyrov
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 13
Join date : 21.05.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:15 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://bgtc.bulgarianforum.net
shnyrov
Новобранка
Новобранка
shnyrov


Брой мнения : 14
Join date : 21.05.2011
Age : 41
Местожителство : ВАРНА

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:33 am

днеска ще има ли битка, и кога, да знаеме че да се подготвиме психически?
последния път беше яко как си на взеха ония с ИС-7, кат воиник стоджиика на отнесоха, другия път сме ние на ход Cool pirat
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:59 pm

следващата битка ше е когато можем да съберм пълен отбор от т9 и т10 танкове. максималните точки за танк къмпани са 90. трябва да можем да ги запълним само със тежки т10 или средни и артилерии т9.
така като гледам обаче играта е направена така че който плаща пбожедава. та не съм сигурен че ше имаме шанс срещу тези дето си плащат дори да сме само т10 мпс-та
Върнете се в началото Go down
cvetnosplav
Новобранка
Новобранка
cvetnosplav


Брой мнения : 11
Join date : 21.05.2011
Age : 40
Местожителство : Sofia

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:16 pm

Не виждам какво ни пречи периодично да си пробваме ей така ако стане нещо Smile
Върнете се в началото Go down
MDestroyer
Новобранка
Новобранка
MDestroyer


Брой мнения : 9
Join date : 26.05.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 9:27 am

Ако има тая вечер битка, да участвам от акаунта на kiwi1, че той няма нет засега. С KV-3 ?
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:39 pm

нищо не ни пречи но за да си земем територия трябва да победим клана който я притежава. не виждам смисъл да им трупаме хр и кредити докато се опитваме да се борим с вятръни мелници. и без това ще ни трябва известно време да синхронизираме отбора след като сме готови с танковете. разбирасе ако някой има премиум акаунт е добре когато има възможност да прави платун и да играем заедно.
Върнете се в началото Go down
kikomir
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 10.06.2011
Age : 48
Местожителство : London

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 10:46 pm

Нека се съберем някоя вечер в Skype за да се запознаем и решим как ще играем да си поставим задачи и започнем да правим нещо
моят Skype e : kikomir1
Върнете се в началото Go down
Gabol
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 1
Join date : 25.06.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 12:19 pm

Здрасти от най-новия член. Виждам, че хора има, само техника трябва. А като организация как сме, има ме ли skype chat? Не че форума не е як просто ако се комуникира в реално време е по ефикасно.
Върнете се в началото Go down
cvetnosplav
Новобранка
Новобранка
cvetnosplav


Брой мнения : 11
Join date : 21.05.2011
Age : 40
Местожителство : Sofia

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 9:38 am

Прав си ,но не ми се занимава да организирам скайп чат. Ако има доброволци да заповядат.
Върнете се в началото Go down
hishtnika
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 12.08.2011

Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 5:26 am

cvetnosplav написа:
Прав си ,но не ми се занимава да организирам скайп чат. Ако има доброволци да заповядат.
Аз искам да участвам но не знам как да влеза в клана-героя ми е същия като ника тук имам ВК3601-ЖДпартнер-Волверине имам рисърч за Т43 и за фердинанд но неам пари да ги купя affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога , къде и колко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога , къде и колко?   Кога , къде и колко? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кога , къде и колко?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Global Conquest-
Идете на: