BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 предложение от HWBG

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:32 pm

получих молба за помощт от лидера на HWBG. поствам ви го директно. ако някой смята че може и иска да им помогне може да заповяда. единственото условие е да не е играч с ранг разлипичен от recruit, да са не повече от 5 човека общо и да пише в тази тема че смята да се прехвърли при тях.

"Здрасти
Аз съм Никола, клан лидер на HWBG.
Искам да се обърна към вашия клан с предложение за сътрудничество. Става дума за клановите войни, ние участваме и се опитваме да пробием. Виждам, че вие имате хора, но не взимате участие в тези войни.
Идеята ми е няколко души от вас /с тежки машини/ поне временно да дойдат при нас, за да ни помогнат да вземем територия. Правя съвсем открито предложение, казвам това, защото един друг български клан - ЕПИК - най-нагло ни открадна доста хора с тежки машини. Аз не желая да действам като тях, така че ти пиша открито.
Вие засега не участвате в Клановите войни, така че ако примерно 5 души от вас със тежки машини дойдат, за да играят с нас за територия - ще се радвам.

Поздрави,
Никола"
Върнете се в началото Go down
iceberg787
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 23.05.2011

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:48 pm

 тва добре ... аз самия преди да влезна в този клан мислих да ида при тях ... но тъй като те бяха повече от вас се присъединих към вас ... хубаво е да им се помогне, но не виждам кой може да отиде при тях след като знам на какъв етап от развитието сме ... иначе идеята не е лоша - в бъдеще бихме могли да разчитаме на тяхната помощ. Те не са лоши пичове.
Да видим какво ще кажат не чак толкова "тежките" от клана ?
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 13
Join date : 21.05.2011

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeПон Май 30, 2011 10:06 pm

Съмнявам се че има някой тук който да не иска да играе на голямата карта НО е ясно че нито сме организирани добре нито сме развити добре.
Да се върна на темата аз лично бих отишъл най малкото да пробвам битките на голямата карта но карам SPG и това няма да се промени скоро най малкото защото скоро ще взема GW Tiger и поради тая причина едва ли ще ме искат.
Върнете се в началото Go down
https://bgtc.bulgarianforum.net
dido10069
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 22.05.2011

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeВто Май 31, 2011 7:31 am

Ами те, хората, с тежки танкове при нас са 5-6 човека! Има и 5-6 мъртви души,които трябва да бъдат изключени. И от 60 човека не можем да изкараме 15 боеспособни- най-голямото за сега ни е ИС и Т29. С артилерията сме доста по-добре,но като нямаме танкове и златни снаряди.....
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:21 pm

@admin
ако искаш да им помогнеш може да се свържеш с никола и да го питаш. може някой от тях който има тежък и артилерия да не може да играе с тежкия защото нямат достатъчно артилерии а като се присъединиш ти може му освободиш тежкия за игра.
за сега основнят ни проблем е липсата на подходяща техника. дори да направим някаква организация след като нямаме техника няма никаква полза. затова според мен е по-добре да се концентрираме върху развитието на танковете. така ще имаме време да свикнем с машините хората които играят от скоро да понатрупат опит и да си изберат с какво им харесва най-много да играят. след като сме наясно с какво разполагаме ще помислим за организация и тактика по време на боя. ще проверем и няколко тренировъчни битки на всяка карта за да може да уточним позиците на артилериите места за прикриване и тн.
и моля те преименувай админския профил на ника ти в играте че така си говоря с някой дето си нямам идея кой точно е.
@дидо
дидо направил съм те recruiter моля те опитай да на изхвърлиш мъртвите души от клана и ми кажи дали можеш да го направиш. ако не стане ми напиши имената аз ще ги изхвърля

и отново искам да подчертая че не задължавам никого да помага на WHBG. казал съм и на тях че ще помогнем само ако хората които имат възможност имат и желание
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 2:53 pm

Раничко ни е още за кланови ....... но и този момент ще дойде.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Sponsored content





предложение от HWBG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение от HWBG   предложение от HWBG Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
предложение от HWBG
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предложение от EPIC
» предложение за тренировка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Global Conquest-
Идете на: