BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ot ench0...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ench0
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 1
Join date : 01.06.2011

ot ench0... Empty
ПисанеЗаглавие: ot ench0...   ot ench0... Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:47 pm

do'ar den na vsichki,

Join-nah dnes (thanks to ne6togadno che mi prati invite...)

Igraia na WoT ot betata oshte (beta tester sam) ama ne prekaleno maniakalno. Sled betata (kadeto biah stiganl do Pz-IV i T34) pozagubih malko interes i na daden etap imam:
(vsichkite elitni osven pz38t):

BT2 (crew 70%)
T57 (artillery - crew at 90%)
M2 Medium (crew 66%)
Pz38(t)

Po princip biah navit da dumna malko keshovica za WoT obache se sbluskah sas slednia problem: Imam PayPal koito obache e kanadski, i onia maimune Playspan me rejat na plashtaneto (ne mi minava transaction-a). Govorih sas WoT support i mi kazaha che bilo shtoto se opitvam da pazaruvam s kanadski paypal ot BG IP adres... Ako niakoi ima idei kak da se zaobikoli toz problem (primerno s niakoi ne mnogo izvesten proxy server?) moga da jertvam 20-tina dolara za klana Smile

inache se join-nah tuka nai veche shtoto mi e interesno da vidia kak izglejda igrata ot kum clan-wars i zavzemane na teritoria... No i v platoon sushto bih poigral ako ima navitaci...

hare i do sreshti na Malinovka Wink

P.S. Mejdu drugoto ako ima interes ,moga da registriram domain za klana (primerno bgtc-wot.com?) i da digna tam drupal ili wordpress ili kvoto kajat tuka "comanderite" ?

P.P.S. ...eeeii - ne poglednah kakvi sa tuka pravilata za kirilicata i go napliakah tui cialoto na latinica - sorry ako ne e pozvoleno..?
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

ot ench0... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ot ench0...   ot ench0... Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:48 pm

за сега няма ме стриктни правило за кирилицата но моля те в бъдеще пиши на кирилица. освен че е неуважително към езика ни и към читателите но някои от нас са прекалено стари и мързеливи за да се мъчат да четат на шльоавица. резултата ще е че доста хора просто няма да прочетат мененията ти (поне аз така правя в 98% от случаите когато се сблъскам с нещо написано на шльокавица).
за сега нямаме нужда от домейн но по-нататък ако възникне необходимост ше се възпозваме от предложението ти.
Върнете се в началото Go down
 
ot ench0...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Представяне-
Идете на: