BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложение от EPIC

Go down 
+7
telusian
ViktorKitov
Bulgarion [EPIC]
gogich77
shnyrov
cvetnosplav
ne6togadno
11 posters
АвторСъобщение
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 3:54 pm

получих предложение от Bulgarion[EPIC]

"Искам да Ви направя предложение.

EPIC е най-успешният български клан в ClanWars. Искаме да обединим всички по - малки български кланове, за да можем да заедно да покорим Европа.

Присъединете към нас! Да бъдем обединени както правят 1stPad и CSA! Ние не сме по малко на брой от тях, просто трябва да сме заедно.
Съединението прави силата!"

според мен обаче това е напълно безсмислено предложение. очаквам все пак и вашите мнения.
Върнете се в началото Go down
cvetnosplav
Новобранка
Новобранка
cvetnosplav


Брой мнения : 11
Join date : 21.05.2011
Age : 40
Местожителство : Sofia

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 8:35 pm

Между "все ми е тая" и "по скоро за" се двоумя но май клони по скоро към второто.
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 8:51 pm

проблема е че дори да се съгласим предложението им е технически неосъществимо.
максималния брой членове на клана е 100. те имат 99 ние сме 56 дори да махнем по 20% неактивни или слабо активни и от двата клана пак не можем да се съберем всички. като се има предвид оплакването на лидера на HWBG че са им откраднали играчи предполагам че това е по-скоро опит да дръпнат активни играчи от нас отколкото опит за координирани действия
Върнете се в началото Go down
shnyrov
Новобранка
Новобранка
shnyrov


Брой мнения : 14
Join date : 21.05.2011
Age : 41
Местожителство : ВАРНА

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 4:32 am

BGTC FOREVER Cool Cool Cool
няма смисъл пичове аре да си развииме клана и да ги зачукаме.
аз съм против. Cool Cool Cool
просто ни трябва по здрава игра и сериозни играчи.
успех на всички.
Върнете се в началото Go down
gogich77
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 1
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 12:21 pm

Привет,

Епик има 2ри клан отбор "[EPICS] Elite Epic Fail Clan 2 " с 21 играча, който иска да идва.
В момента сме най-слилния български отбор. Вижте ни на картата и сами преценете.
Имаме тим спик който иска може да дойде ве4ер да говорим или да ни чуе.

Който иска да печели и да се развива да идва. Жени и деца под 13 не приемаме заради не цензурирания език на "комадирите" Smile

Поздрави,
Гогича





Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 5:55 pm

Здравейте,

Казвам се Димитър и съм зам. командир в EPIC.
Предложението, което бе отправено към Вас все още важи с пълна сила. EPIC има втори отбор (EPICS), който в момента се развива и набира скорост. Има регистрирани 6 български клана до момента и нито един от тях освен EPIC неможе да се похвали с успех в клановите войни.

Искам да се дам коментар относно изказването на лидера на HWBG
EPIC никога не е и не би вербувал хора от други кланове, както бе посочено от Никола Батори (бивш наш член от преди Clan Wars)!

Ако беше така щях да пиша да всеки един от вас с висок тиер който изплюе програмата за проверка на кланове и да му предложа по 2000 злато примерно!!!

Така че замислете се колко постни са тези клевети от страна на HWBG.

EPIC е уважаван член на Ребелиън Алианса и има NAPS с всички големи кланове в Северна Европа.
Вчера окончателно разбихме CSA.

Казвай Ви всичко това, искам да Ви поканя под знамената на EPICS, защото наистина обединени бихме били по - силни.
Независимо от Вашето решение Ви заявявам, че винаги може да разчитате на подкрепа от страна на EPIC, когато това се наложи по бойните полета на CW.

EPIC няма да атакува нито един Български клан!

Съединението прави Силата!

Върнете се в началото Go down
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:45 pm

Ами хора ние в BGTC какво правим всъщност? Признавам, че съм нисък тиер, но какво пречи да се включим в някаква битка.

Пари губят ли се?

Предполагам, правите нещо като CSA (CSA-1/CSA-2 etc) И ако наистина EPICS имат някаква амбиция, съм готов да премина при тях (със скромните си танкове)

Моля пишете ми на [You must be registered and logged in to see this link.] защото рядко посещавам форума.

Виктор
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 9:05 pm

ViktorKitov написа:
Ами хора ние в BGTC какво правим всъщност? Признавам, че съм нисък тиер, но какво пречи да се включим в някаква битка.

Пари губят ли се?

Предполагам, правите нещо като CSA (CSA-1/CSA-2 etc) И ако наистина EPICS имат някаква амбиция, съм готов да премина при тях (със скромните си танкове)

Моля пишете ми на [You must be registered and logged in to see this link.] защото рядко посещавам форума.

Виктор

Не правете грешката да мислите, че правим рекрут при вас. Ще се радваме. да дойдете като отбор.
Върнете се в началото Go down
cvetnosplav
Новобранка
Новобранка
cvetnosplav


Брой мнения : 11
Join date : 21.05.2011
Age : 40
Местожителство : Sofia

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 10:10 am

Ок щом не е рекрут то как точно технически би се осъществило това сливане?

В отговор на предпоследния пост: Нищо не правим очевидно защото нямаме машини а на световната карта има само тиер 10 и 9 ако мислиш че можеш да ги биеш с М3 лий заповядай.Не си спомням някой да е насила тука.
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:16 pm

В отговор на Цветнослав - като аплайнете към EPICS - и членовете на BGTC им се запазва спот в EPICS и са с предимство пред останали кандидатури.

EPICs не бърза да излезе в Клан Уарс, но ако се съберат 60+ мембъри с тиер поне 7, сме готови да прехвърлим една 15-ка тиер10 от EPIC, за да се появи EPICS на картата.
Върнете се в началото Go down
telusian
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 14
Join date : 19.07.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 1:20 pm

ne e li po lesno ot epics da se prehvurlqt v BGTC ?? za6to ne se prevurnem kato podklan bez da smenqme klana ?!
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 5:03 pm

Респект към EPIC , но найстина защо членовете на втория ви клан не дойдат в нашия , и без това сме повече , и да сключим формален съюз като подклан.
Пък и името Ви е в процес на разработка, разгледах ви форума и това че имате конкурс за име. Нашето е готино и е в тон с националността ни.
Така , че моето предложение е : заповядайте при нас EPICs
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: privet   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:28 am

Здравей mpmp. Основната причина да искаме да развием EPICS е простичка - EPIC вече го познават и има изграден авторитет на клан със сериозни играчи + имаме сключени пактове с най-големите Ребелиън, Иберика и Хърикейн съюзи.

Всичко това няма как да се прехвърли в BGTC.

С две думи не е нужно да откривате топлата вода отново.

Ако ви прехвърлим 30 човека и станете 100 ще бъдете просто поредният клан със 100 човека в Clan Wars и трудно ще се прави връзка между EPIC и BGTC от другите кланове.
Освен това ще може да ползвате нашият тийм спийк за битки и casual Игра.



Името се сменя поради факта, че всички ни познават като EPIC, а името на клана не пасва на абревиатурата.
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:52 pm

Bulgarion [EPIC] написа:
Здравей mpmp. Основната причина да искаме да развием EPICS е простичка - EPIC вече го познават и има изграден авторитет на клан със сериозни играчи + имаме сключени пактове с най-големите Ребелиън, Иберика и Хърикейн съюзи.

Всичко това няма как да се прехвърли в BGTC.

С две думи не е нужно да откривате топлата вода отново.

Ако ви прехвърлим 30 човека и станете 100 ще бъдете просто поредният клан със 100 човека в Clan Wars и трудно ще се прави връзка между EPIC и BGTC от другите кланове.
Освен това ще може да ползвате нашият тийм спийк за битки и casual Игра.



Името се сменя поради факта, че всички ни познават като EPIC, а името на клана не пасва на абревиатурата.

Дааа сериозна работа. Както написах в предния пост - респект.
Направо се чудя как ще успеем да покрием очакванията ви , ние ламерите от BGTC.
А за тийм спийка - направо ме уцели в десятката. Голяма работа е да имащ канал в Тийм спийк, аз простака даже и не съм чувал.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:38 pm

mpmp - не е нужно да си саркастичен! както чета по вашият форум, вие се опитвате по скайп да си правите тренировка, така че не ме заяждай за тиймспийка!

Предложението беше приятелско, никого не задължаваме за нищо!

Притен ден и успех на BGTC!
Върнете се в началото Go down
Firstline
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 15.08.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Mrazia TS   Предложение от EPIC Icon_minitimeПон Авг 22, 2011 3:45 pm

Bulgarion [EPIC] написа:
mpmp - не е нужно да си саркастичен! както чета по вашият форум, вие се опитвате по скайп да си правите тренировка, така че не ме заяждай за тиймспийка!

Предложението беше приятелско, никого не задължаваме за нищо!

Притен ден и успех на BGTC!
Mrazia TemSpeak ot edna druga igra, kydeto pak imashe voini i sym namrazil TS imenno, zaradi tova, che niakoi postoianno i neprekysnato dudne neshto za svoite si problemi.
Ayde nema nujda ot takiva idiotshtini
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 2:55 pm

mpmp написа:
Bulgarion [EPIC] написа:
Здравей mpmp. Основната причина да искаме да развием EPICS е простичка - EPIC вече го познават и има изграден авторитет на клан със сериозни играчи + имаме сключени пактове с най-големите Ребелиън, Иберика и Хърикейн съюзи.

Всичко това няма как да се прехвърли в BGTC.

С две думи не е нужно да откривате топлата вода отново.

Ако ви прехвърлим 30 човека и станете 100 ще бъдете просто поредният клан със 100 човека в Clan Wars и трудно ще се прави връзка между EPIC и BGTC от другите кланове.
Освен това ще може да ползвате нашият тийм спийк за битки и casual Игра.



Името се сменя поради факта, че всички ни познават като EPIC, а името на клана не пасва на абревиатурата.

Дааа сериозна работа. Както написах в предния пост - респект.
Направо се чудя как ще успеем да покрием очакванията ви , ние ламерите от BGTC.
А за тийм спийка - направо ме уцели в десятката. Голяма работа е да имащ канал в Тийм спийк, аз простака даже и не съм чувал.


Виждам, че чичо Марто е решил все пак да въведе нововъведения с Team Speak server.
Върнете се в началото Go down
BGTClider
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 20.08.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 6:35 am

Bulgarion [EPIC] написа:
Виждам, че чичо Марто е решил все пак да въведе нововъведения с Team Speak server.

Ами видях и възприех нещо полезно от EPIC. То хубавото нещо се вижда с просто око. Макар , че може би щеше да е по-добре да отворите канал за нас във вашия спиик, че ми липсвате.
Така или иначе , БГ клановете ще се подкрепяме. Поне докато съм клан лидер със сигурност.
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 9:30 am

Айде момчета дигайте танковете, че като дойде времето за замразяване на танкове след битки в CW ще стане тежко.
Върнете се в началото Go down
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 2:16 pm

Bulgarion [EPIC] написа:
Айде момчета дигайте танковете, че като дойде времето за замразяване на танкове след битки в CW ще стане тежко.


bounce Само с вдигане на танкове,няма да стане.Всеки се натиска за висок Tier само,че без екипаж танковете са безполезни,или по-точно казано не толкова ефективни.Ако искат да "играят в А група" по-добре да седнат и сериозно да тренират и да трупат кредит и експирианс. Like a Star @ heaven

cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение от EPIC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение от EPIC   Предложение от EPIC Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение от EPIC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» предложение от HWBG
» предложение за тренировка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Global Conquest-
Идете на: