BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте.

Go down 
+3
ne6togadno
shnyrov
cvetnosplav
7 posters
АвторСъобщение
cvetnosplav
Новобранка
Новобранка
cvetnosplav


Брой мнения : 11
Join date : 21.05.2011
Age : 40
Местожителство : Sofia

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:09 pm

Казвам се Цветослав и съм от София. Доста съм зарибен по играта още от затворената бета я играя и от както е в официалната си версия до сега съм изгриндил един Hummel и играя главно с него Smile
Върнете се в началото Go down
shnyrov
Новобранка
Новобранка
shnyrov


Брой мнения : 14
Join date : 21.05.2011
Age : 41
Местожителство : ВАРНА

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: ехоо   Здравейте. Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:20 am

здрасти. аз сЪм от Варна и играя с ИС засега, имам си и ГРИЛ-че с коетоцъкам само за забавление защото доста хора псуват артилерията и е забавно Cool , иначе наблягам на хевитата elephant .
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:05 pm

аз съм петър
в момента съм с vk3001p pz4 и jagpaz4. целта ми е panter 2, jagtiger и ако има кредити и маус.
играя играта от отворената бета. смятам че играта в момента не заслужава парите които искат за нея защото баланса и е много зле но се надявам разработчиците да уползотворят потециала който има преди играта да умре.
Върнете се в началото Go down
shnyrov
Новобранка
Новобранка
shnyrov


Брой мнения : 14
Join date : 21.05.2011
Age : 41
Местожителство : ВАРНА

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: ИС-3   Здравейте. Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:58 pm

аидееее на новото ИС-3. същата хуиня като ИСа само дето малко по бавно ъмирам (2 удара повече) Smile
сега напред към БЛ-9 оръдиицето с него ИС-3ката вече има смисъл да се играе Cool Cool Cool
открих си и ХЮМЕЛА (АРТИ) но с него малко по спокоино. засега ни трябват хевита Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
dreadnoughtbg
Новобранка
Новобранка
dreadnoughtbg


Брой мнения : 1
Join date : 08.06.2011
Age : 35
Местожителство : Русе

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 9:44 am

Казвам се Радослав и съм от Русе.Играя с Jagdpz4 и се надявам скоро да взема Jagdpanter .
Върнете се в началото Go down
kikomir
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 10.06.2011
Age : 48
Местожителство : London

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 5:20 pm

Казвам се Станислав от Шумен съм , в момента съм с SU-100 , SU-152 , T-34-85 , целта ми е T-44 , играя от април и се надявам всички заедно да направим добър отбор и се забавляваме много .
Приятна игра на всички !
Върнете се в началото Go down
bg_soldier
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 1
Join date : 16.06.2011

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:46 pm

здравейте аз съм Иван и съм от Пловдив Smile понеже съм болен фен на Хитлеристка Германия,затова и играя само с немска техника,засега имам тигър 1,ВК 3601,ЯгдПЗ 4 и веспе Smile
Върнете се в началото Go down
Whod
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 26.06.2011

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 1:46 pm

Здравейте , казвам се Онур от град Суворово съм на 13 години . Искам да се присъединя към клана . Извинете но не помня имената на таковете си . Имам три танка , най-силният е на САЩ .
Върнете се в началото Go down
ne6togadno
Новобранка
Новобранка
ne6togadno


Брой мнения : 14
Join date : 22.05.2011

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:49 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Whod
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 26.06.2011

Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 10:08 am

Знам от къде но не знам как да се присъединя или да пратя молба или нещо такова .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте.   Здравейте. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте :)
» Здравейте :)
» Furcy BG, здравейте
» Здравейте танкисти
» Здравейте, gkolarov

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Представяне-
Идете на: