BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имам нужда от помощ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
filipov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 4
Join date : 25.07.2011

Имам нужда от помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Имам нужда от помощ   Имам нужда от помощ Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 12:11 pm

Здравейте,
от две седмици играя играта и съм на път да се откажа. Много бой ям! Помогнете ми с някоя друга тактика, тънкост или хитринка.
Стилът ми на игра по-скоро е в изчакване на противника да дойде при мен. Пробвал съм и директно нападение тип камикадзе Smile
Танка с който играя за момента е Т46. Сложил съм му всички глезотиики.
От битка рядко взимам над 150 опит и 2000 пари.
Върнете се в началото Go down
MDestroyer
Новобранка
Новобранка
MDestroyer


Брой мнения : 9
Join date : 26.05.2011

Имам нужда от помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от помощ   Имам нужда от помощ Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 8:42 pm

Ъм, ти този който си мисля ли си? Пробвай да атакуваш заедно с твоите хора. Ниските тиери бъди сигурен, че твоите хора са идиоти, враговете също, в тиер 5 нагоре става по-свясно. Ако твоите хора и те чакат, обикновено следва загуба..
Върнете се в началото Go down
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Имам нужда от помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от помощ   Имам нужда от помощ Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 1:07 pm

Arrow wiki.worldoftanks.eu/Main_Page - отговора е тук просто трябва практика
Аз лично играя от 1 месец но не по много. В момента развивам немски танкове предимно леки.Също така не купувам и високи тиери,а оставям екипажа поне в два танка да стигне до 100% и да му дам нова специализация.
Exclamation Crew Training Order for Secondary Skills
1. Light Tank:
Repair > Camouflage > Firefighting Like a Star @ heaven
Exclamation Suggested Equipment:
1. Light Tank:
- Improved Ventilation Like a Star @ heaven
- Coated Optics Like a Star @ heaven
- Additional Grousers (German Only), or Toolbox Like a Star @ heaven
Arrow тук има и за останалите: wiki.worldoftanks.eu/Crew,_player_Statistics_and_module_stats
Arrow ето ти екипировката wiki.worldoftanks.eu/Equipment
Когато екипажа е с по-висок експириенс или ранг е по-ефективен ще го забележиш като управляваш танка или когато презарежда оръдието как всеки път е по-бързо.
----командира задължително трябва да е с по-висок ранг и по-висок % XP от останалия екипаж
Важно е и какви снаряди използваш AP or Armor Piercing ammunition and HE or High Explosive ammunition.
Прочети каквото можеш и опитвай различни стратегии. Успех bounce
==> на всякъде където има Arrow добави h t t p :// (без интервали) Wink за да сглобиш линка просто още нямам права за това


cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers

Върнете се в началото Go down
arkei
Новобранка
Новобранка
arkei


Брой мнения : 8
Join date : 18.10.2011
Местожителство : софия

Имам нужда от помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от помощ   Имам нужда от помощ Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 7:41 pm

Колегата е прав-колкото повече опит трупа екипажа,толкова по лесно се играе с танка.Аз лично когато съм в дъното на списъка гледам да се движа с основната група.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам нужда от помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от помощ   Имам нужда от помощ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам нужда от помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за помощ !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Тактики и препоръки-
Идете на: