BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?

Go down 
+2
Sabaton
bubolino
6 posters
АвторСъобщение
bubolino
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 10.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 9:32 am

Здравейте, от скоро играя играта с немските танкове се развивам . имам един въпрос как се влиза във клана ? никъде не намерих форма или начин как се кандидатства да влезеш в клана .

ще съм благодарен за помощта предварително
Върнете се в началото Go down
Sabaton
Новобранка
Новобранка
Sabaton


Брой мнения : 5
Join date : 10.08.2011
Age : 37
Местожителство : Sofia

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 11:02 am

Здравейте пичове,
Както се вижда в подписа ми (най-актуално) имам доста идгри и съм доста зарибен Smile
Бих се радвал да има и Клан още по добре БГ Smile
Върнете се в началото Go down
hishtnika
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 12.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Аз също   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:27 am

И аз писах в форума - но вик в пустиня,нещо не мога да разбера за ко е тоя форум,ако всички мълчат affraid
Върнете се в началото Go down
bubolino
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 10.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 7:15 am

здравейте след като никои не отговори и се порових малко разбрах как става

значи

след като отидете на страницата да търсите клан , горе в дясно има бутон "autorisation" натискате го и си въвеждате е-майла и паролата с която влизате в играта

след това като изберете някои клан от дясно ще видите меню с надпис "Join Clan"

и понеже тука никои не си направи труда да отговори съм силно замислен дали да кандидатствам изобщо в този клан ? голям клан сме а дори територия не сме завзели !!!
Върнете се в началото Go down
hishtnika
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 12.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 5:28 am

bubolino написа:
здравейте след като никои не отговори и се порових малко разбрах как става

значи

след като отидете на страницата да търсите клан , горе в дясно има бутон "autorisation" натискате го и си въвеждате е-майла и паролата с която влизате в играта

след това като изберете някои клан от дясно ще видите меню с надпис "Join Clan"

и понеже тука никои не си направи труда да отговори съм силно замислен дали да кандидатствам изобщо в този клан ? голям клан сме а дори територия не сме завзели !!!
MERSI
Върнете се в началото Go down
Firstline
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 15.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:52 am

bubolino написа:
здравейте след като никои не отговори и се порових малко разбрах как става

значи

след като отидете на страницата да търсите клан , горе в дясно има бутон "autorisation" натискате го и си въвеждате е-майла и паролата с която влизате в играта

след това като изберете някои клан от дясно ще видите меню с надпис "Join Clan"

и понеже тука никои не си направи труда да отговори съм силно замислен дали да кандидатствам изобщо в този клан ? голям клан сме а дори територия не сме завзели !!!
Благодаря за инфото. Да си кажа честно и аз се чудя какъв е този клан, като никой не ползва форума и никой не отговаря.
Върнете се в началото Go down
hishtnika
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 6
Join date : 12.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 5:24 am

Firstline написа:
bubolino написа:
здравейте след като никои не отговори и се порових малко разбрах как става

значи

след като отидете на страницата да търсите клан , горе в дясно има бутон "autorisation" натискате го и си въвеждате е-майла и паролата с която влизате в играта

след това като изберете някои клан от дясно ще видите меню с надпис "Join Clan"

и понеже тука никои не си направи труда да отговори съм силно замислен дали да кандидатствам изобщо в този клан ? голям клан сме а дори територия не сме завзели !!!
Благодаря за инфото. Да си кажа честно и аз се чудя какъв е този клан, като никой не ползва форума и никой не отговаря.
Еми направете друг клан с удоволствие ще вляза в него bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
BGTClider
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 20.08.2011

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 1:31 pm

Нали е ясно , че е отпускарски месец. Не висим постоянно тука.

А коментарийте Ви за територии и въпросите Ви свързани с това "КАК ДА ВЛЯЗА В НЯКОЙ КЛАН" , са меко казано лошо представяне. Ясно говори колко сте запознати с играта.
В друг клан с такова представяне нямаше да Ви вземат.

Още повече, че във форума ТОЗИ въпрос е вече ЗАДАВАН и е получил ОТГОВОР , така , че вместо да пускате безмисленни теми да бяхте прочели [You must be registered and logged in to see this link.]

Не искам да обидя никой, пожелах на всички "ДОБРЕ ДОШЛИ" и се надявам да се изявите успешно.
Върнете се в началото Go down
arkei
Новобранка
Новобранка
arkei


Брой мнения : 8
Join date : 18.10.2011
Местожителство : софия

Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 9:32 am

Цяла седмица кандидатствам ,но непрекъсната ми дава че няма достъп дао сървъра???Точното съобщение е:Server is temporary unavailable. Please try again later.
А през това време бяха приети нови хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?   Здравейте как да кандидатствам за член на клана ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте :)
» Здравейте :)
» Здравейте.
» Здравейте танкисти
» Здравейте, gkolarov

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Представяне-
Идете на: