BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:28 am

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.
Тук ще обявявам кой ще бъде изключен от клана , поради неактивност (два дена преди да бъдат изключени).
Причината е , че клана достига максимума от 100 играчи, с цел освобождаване на места за нови.
Това могат да направят и членовете на клана, които смятат даден играч за неактивен или "мъртва душа".
Ако има други предложения , коментирайте тук.
Админа да направи темата ВАЖНА.
Начало - 01.10.2011г.

Предлагам следните причините за изключване:

- Aкаунт (играч) , който няма нито една игра от както се е регистрирал в играта изобщо.
Пример: [You must be registered and logged in to see this link.] или [You must be registered and logged in to see this link.]

- Aкаунт (играч) , който не е влизал в играта минимум 1 (един) месец (Освен ако не е заявил предварително че ще отсъства дълго време. Заявката или уведомлението да е на л.с. до някой от зам.командирите или до мен).
Пример: [You must be registered and logged in to see this link.]

- Акаунт (играч) , който не е активен. Тази преценка ще се прави от щаба на клана.
Като критерий може да се смята например по-малко от 20 битки на ден.
Този критерий няма да важи за играчи притежаващи топ тиери (IX или X танк), но активно участващи в тренировки и кланови битки. (засега такъв няма)



Целта не е да правя "сеч" , а в клана да останат САМО активни играчи желаещи да се участва в КЛАНОВИТЕ БИТКИ. Клановите битки са върховните битки в тази игра и желанието на клана е ние да участваме. Това може да стане само с активни и редовни играчи , притежаващи поне един топ тиер (IX или X танк).
Както сте забелязали е променено условието за прием в клана ([You must be registered and logged in to see this link.]) и след като бъде получена нова отговаряща на условията кандидатура от нов играч , постнатите по-долу ще бъдат махани.




ВАЖНО: Всеки, който не отговаря на изискването за активност и е заплашен от изключване да се премести в нашия подклан
[You must be registered and logged in to see this link.] )



Заплашени от изключване:
- Причина: не играе повече от месец:

[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести
[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести.
[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести
[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести
[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести
[You must be registered and logged in to see this link.] - да се мести


- Причина: не е активен играч:
местeте се момчета

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 14.04.2011
Enrolled: 20.08.2011
Data for 20.09.2011
Days in Clan: 33
Games Played: 86

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 09.07.2011
Enrolled: 01.08.2011
Data for 14.09.2011
Days in Clan: 52
Games Played: 116

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 29.08.2011
Enrolled: 13.09.2011
Days in Clan: 10
Games Played: 155

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 07.09.2011
Enrolled: 09.09.2011
Data for 13.09.2011 23:10
Days in Clan: 13
Games Played: 56

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 12.04.2011
Data for 20.09.2011 16:01
Enrolled: 17.03.2011
Days in Clan: 189
Games Played: 706

[You must be registered and logged in to see this link.]
Registration Date: 14.04.2011
Data for 18.09.2011 20:33
Enrolled: 21.05.2011
Days in Clan: 124
Games Played: 635



Последната промяна е направена от mpmp на Пон Ное 14, 2011 8:12 am; мнението е било променяно общо 13 пъти
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 7:20 am

q


Последната промяна е направена от mpmp на Сря Окт 12, 2011 12:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Firstline
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 15.08.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Otpusk sa   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 1:31 pm

mpmp написа:
Заплашени от изключване:

-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.] - за този жалко , има хубави танкове.
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]
-[You must be registered and logged in to see this link.]

Причината е , че са неактивни повече от 1 месец.
Гледам са ми отговорили в една друга тема, че никой не е активен повече от месец, защото е отпускарски сезон, може да са отпуск хората и да не могат да играят от къщи. :-)))
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:36 am

q


Последната промяна е направена от mpmp на Сря Окт 12, 2011 12:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
BGTClider
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 20.08.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:05 am

q


Последната промяна е направена от BGTClider на Сря Окт 12, 2011 12:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BGTClider
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 20.08.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 8:46 am

q


Последната промяна е направена от BGTClider на Сря Окт 12, 2011 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 10:07 am

q


Последната промяна е направена от mpmp на Сря Окт 12, 2011 12:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 11:09 am

Ебати сеча, продължавайте така Very Happy
Върнете се в началото Go down
BGTClider
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 20.08.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 9:33 am

q


Последната промяна е направена от BGTClider на Сря Окт 12, 2011 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 9:49 pm

thanks че ме изгонихте Sad
Писах, че няма да мога да влизам, защото на този комп играта не върви. Явно никой не е видял.
Как да не се изнерви човек. Ако не съм писал - ок, но... Има си и други кланове, не е само този. Като ме гоните ще вляза другаде. До края на месеца ще имам много по-добър компютър на който играта върви много добре. Другата причина поради която ме нямаше дълго време беше, че интернета ми спираше често и не можеше да се играе.. От този месец съм с нов нет (по-добър) и мисля да продължа сериозно с играта, ако не в този клан в някой друг. Поне да бяхте писали един e-mail да се разберем като хора. Все пак ще си подам пак молбата, но имайте в предвид, че е си преинсталвам машината и поне 2-3 дена докато го направя да работи нормално (заради уч-ще нямам време). Все пак сега когато съм на уч-ще няма да се съобразявам с клана да не ме изгонят. Обещавам поне 2 пъти седмично да влизам.
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 7:56 am

q


Последната промяна е направена от mpmp на Сря Окт 12, 2011 12:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 8:08 am

Значи който няма IX танк да го ядат кучетата...
ок ще си намеря друг клан...
Върнете се в началото Go down
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 8:15 am

ПС ако искате по-сериозен форум - имам гейм портал и нямам нищо против да сложим форум на bgtc (по-свестен) домейна ще е .com
Може ли да рекламирам клана в сайта? (това ще стане ако ме вземете пак, защото ако си намеря друг клан ще рекламирам него...)
ПС2 Достатъчно е да драснеш един имейл да се разберем като хора, а не да изключваш наред. Хубаво гледаш активността, но все пак...
Върнете се в началото Go down
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 8:23 am

Ще ме пуснете ли пак или не? М/у другото поне 15 потребители от клана са ми фр. на които съм препоръчвал играта и по-точно клана. Такава благодарност само в Б-я може някой да получи.
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Окт 05, 2011 6:19 am

Обновена на 12.10.11
ВАЖНО: Всеки, който не отговаря на изискването за активност и е заплашен от изключване да се премести в нашия подклан [You must be registered and logged in to see this link.] - ( [You must be registered and logged in to see this link.] )


Последната промяна е направена от mpmp на Сря Окт 12, 2011 12:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 12:33 pm

ВАЖНО: Всеки, който не отговаря на изискването за активност и е заплашен от изключване да се премести в нашия подклан [You must be registered and logged in to see this link.] - ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:59 pm

A този клан ще бъде ли активен и ще има ли тренировки и т.н. или ще се включваме само за присътвие Very Happy ?
Аз влизам ли към заплашените от изключване (не се заяждам, просто питам)? Ако клана е активен нямам нищо против да ме преместите. Wink
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 4:32 pm

xankrum написа:
A този клан ще бъде ли активен и ще има ли тренировки и т.н. или ще се включваме само за присътвие Very Happy ?
Аз влизам ли към заплашените от изключване (не се заяждам, просто питам)? Ако клана е активен нямам нищо против да ме преместите. Wink

Мести се.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
xankrum
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 9
Join date : 20.06.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 12:53 pm

error Clan operations are blocked till 16.10.2011 10:55
Това ми изписва точно след като натисна join. Защо?
Върнете се в началото Go down
Firstline
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 5
Join date : 15.08.2011

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 2:08 pm

Аз видях, че сте ме изключили от клана.
Някой да обясни защо и защо не съм предупреден, след като съм активен играч.
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 10:09 pm

Firstline написа:
Аз видях, че сте ме изключили от клана.
Някой да обясни защо и защо не съм предупреден, след като съм активен играч.

Изключил те е [You must be registered and logged in to see this link.] , който е пълноправен командир в това отношение.
Причината явно не е описаната в този раздел.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 1:24 pm

Изключете ме и мен, вече нямам интерес тук, щом се гониме без обяснение.

П.П. Дай един линк с темата, където е обяснено къде е изключен, защото аз не го намирам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.   Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Почистване на клана от "мъртви души" и неактивни играчи.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Неактивни членове на клана
» Кандидатура за клана
» Здравейте как да кандидатствам за член на клана ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Предложения-
Идете на: