BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Блокиран ?!?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 1:52 pm

Не мога да се присъединя към нито един клан????...интересно?...."Бивш" или не знам какъв член съм на EPICS,втория клан на EPIC,но поради НЕ известна причина "командира" НИ започна да ми задава "интересни" въпроси.Естесвено не му отговорих,просто не съм длъжен на никой да давам обяснения. Shocked Shocked Shocked ...И не знам какво стана сега не мога да се присъединя към нито един клан.
Що е То?
cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers
Върнете се в началото Go down
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re:   Блокиран ?!?  Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 1:55 pm

Приемете го като кандидатура за клана Arrow
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 9:38 pm

Sagina написа:
Не мога да се присъединя към нито един клан????...интересно?...."Бивш" или не знам какъв член съм на EPICS,втория клан на EPIC,но поради НЕ известна причина "командира" НИ започна да ми задава "интересни" въпроси.Естесвено не му отговорих,просто не съм длъжен на никой да давам обяснения. Shocked Shocked Shocked ...И не знам какво стана сега не мога да се присъединя към нито един клан.
Що е То?
cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers

След като напуснеш един клан в рамките на 48 часа системата те блокира за влизане в друг клан
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re:   Блокиран ?!?  Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 8:52 am

Разбрах Cool Благодаря,скорро ще се видим в клана bounce
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: интересно   Блокиран ?!?  Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 9:21 am

Какви по точно неудобни въпроси си получил и от кой командир?! Питам за да няма скрити или неясни неща и причини за конспирации!
Върнете се в началото Go down
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Какво му е интересното?   Блокиран ?!?  Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 12:10 pm

Командира се КазваШЕ DemeTra вече не е,на другия ден го разжалваха.Задаваше ми въпроси в личен аспект,как ми е името например - отказах.Питах го кой пита,"командира ти" отговори той.Кажи ми твоето му казах - отказа ми.А аз защо
трябва да ти го казвам?попитах аз - Заповед било.....No Coment........и за това ще те изхвърля от клана ми каза.Дори не изчака и 1 мин.
..Той въобще в казарма ходил ли е?Танк виждал ли е?Заповеди мога да давам аз в такъв случаи,че са ми повече годинките и ранга.Въобще тия хора къде живеят?Мисля,че тук не е мястото да си избиват комплексите в 03.00 часа сутринта.Вие ще кажете!!!

cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 3:09 pm

Demetra e Tq.
Върнете се в началото Go down
Sagina
Новобранка
Новобранка
Sagina


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2011
Age : 46
Местожителство : Citizen Of The World

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!? REEEEE   Блокиран ?!?  Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 6:55 pm

Bulgarion [EPIC] написа:
Demetra e Tq.


gogich77 написа:
Привет,

Епик има 2ри клан отбор "[EPICS] Elite Epic Fail Clan 2 " с 21 играча, който иска да идва.
В момента сме най-слилния български отбор. Вижте ни на картата и сами преценете.
Имаме тим спик който иска може да дойде ве4ер да говорим или да ни чуе.

Който иска да печели и да се развива да идва. Жени и деца под 13 не приемаме заради не цензурирания език на "комадирите" Smile

Поздрави,
Гогича








Жена?ХМММ scratch аз лично нямам проблеми с жените,и нищо против тях.. Basketball мислех,че клана не наема жени "на работа" pig


Както и да е,не ме занимавай повече с интриги,разбра каквото искаше.И щом толкова добре я познаваш,вместо да се правиш на "полицай" вземи и кажи нещо.По този начин сами си губите хората..........може би не съм единствения cyclops


cheers ONLY GOD CAN JUDGE ME cheers
Върнете се в началото Go down
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Блокиран ?!?  Icon_minitimeПет Окт 21, 2011 6:15 am

Ок, благодаря за споделената информация. Никой не полицайства тук, нито интриганства така че спокойно, просто се ми пука ако има ядове в отбора.

Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 8:40 am

Bulgarion [EPIC] написа:
Ок, благодаря за споделената информация. Никой не полицайства тук, нито интриганства така че спокойно, просто се ми пука ако има ядове в отбора.

Bulgarion какво става бре братче, да не сте объркали форумите. Нали е ясно , че обсъждате проблеми в нашия клан форум за неща свързани с вашия клан. Смятам, че не е коректно. Ако си нямате форум - да Ви направим една секция тук.

Знаеш , че аз лично не храня лоши чувства към теб, даже напротив. Знаеш , че като клан лидер бих помогнал на ЕПИК ако се наложи, но нека все пак да не прекрачваме границата на коректността.

Благодаря предварително за разбирането да не се спами в нашия форум с теми касаещи вътрешни проблеми в ЕПИК.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Bulgarion [EPIC]
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 12
Join date : 29.06.2011

Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 1:40 pm

Дадено, нямаш грижи. Даже можеш да затриеш топика.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Блокиран ?!?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Блокиран ?!?    Блокиран ?!?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Блокиран ?!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Предложения-
Идете на: