BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Съвети и механики от официалния форум.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sabaton
Новобранка
Новобранка
Sabaton


Брой мнения : 5
Join date : 10.08.2011
Age : 37
Местожителство : Sofia

Съвети и механики от официалния форум.  Empty
ПисанеЗаглавие: Съвети и механики от официалния форум.    Съвети и механики от официалния форум.  Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:17 pm

Здравейте.

Гледам аквноста е слаба по форумчето. Идеята ми е, понеже хора споменаха че не се разбират с англииския много, да се направи превод адаптация на някой много полезни теми он официалния форум.
Ако има желаещи да ги прочетат за да си вдигнат нивото мога да се захвана да препазкажа/преведа няколко.
Пишете ако ви интересува, знам че Google Translate нее много сръчен Smile
Върнете се в началото Go down
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

Съвети и механики от официалния форум.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвети и механики от официалния форум.    Съвети и механики от официалния форум.  Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 9:19 pm

Sabaton написа:
Здравейте.

Гледам аквноста е слаба по форумчето. Идеята ми е, понеже хора споменаха че не се разбират с англииския много, да се направи превод адаптация на някой много полезни теми он официалния форум.
Ако има желаещи да ги прочетат за да си вдигнат нивото мога да се захвана да препазкажа/преведа няколко.
Пишете ако ви интересува, знам че Google Translate нее много сръчен Smile

То ако има кой да ги чете е лесна работата. То повечето неща от EU форума са преведени от СНГ-то.
Върнете се в началото Go down
 
Съвети и механики от официалния форум.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Предложения-
Идете на: