BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Финансиране на военната машина!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sabaton
Новобранка
Новобранка
Sabaton


Брой мнения : 5
Join date : 10.08.2011
Age : 37
Местожителство : Sofia

Финансиране на военната машина! Empty
ПисанеЗаглавие: Финансиране на военната машина!   Финансиране на военната машина! Icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:28 pm

Както добре се знае над 7 клас става тръдно да изкарваш пари с танка даже и с победа.
Кой танкове ползвате за прехрана и как играете с тях.
Аз ползвам VK3601H и M4 Sherman. Стила на игра е фокусиран не върху победа а причиняването на сериозни щети на врага защото от там идват парите. М4 с 105мм гаубица е много евтин за поправка, има много висок демидж и изключително много ми пасва на стила на игра.
Напоследък нивото ми на игра с главния ми танк Т-44 се дигна драстично и понякога успявам да издрапам пари даже и при загуба но нее достатъчно за да покрия игра където неси взел нищо заради добре прицелен артилерииски изтрел рано рано в играта Smile
Върнете се в началото Go down
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

Финансиране на военната машина! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Финансиране на военната машина!   Финансиране на военната машина! Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 2:03 pm

Sabaton написа:
Както добре се знае над 7 клас става тръдно да изкарваш пари с танка даже и с победа.
Кой танкове ползвате за прехрана и как играете с тях.
Аз ползвам VK3601H и M4 Sherman. Стила на игра е фокусиран не върху победа а причиняването на сериозни щети на врага защото от там идват парите. М4 с 105мм гаубица е много евтин за поправка, има много висок демидж и изключително много ми пасва на стила на игра.
Напоследък нивото ми на игра с главния ми танк Т-44 се дигна драстично и понякога успявам да издрапам пари даже и при загуба но нее достатъчно за да покрия игра където неси взел нищо заради добре прицелен артилерииски изтрел рано рано в играта Smile

SU-85 или КВ. Предпочитам КВ-то много лесно се правят пари с него Smile
Върнете се в началото Go down
Gatling96
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 01.12.2012

Финансиране на военната машина! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Финансиране на военната машина!   Финансиране на военната машина! Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 10:49 am

ViktorKitov написа:
Sabaton написа:
Както добре се знае над 7 клас става тръдно да изкарваш пари с танка даже и с победа.
Кой танкове ползвате за прехрана и как играете с тях.
Аз ползвам VK3601H и M4 Sherman. Стила на игра е фокусиран не върху победа а причиняването на сериозни щети на врага защото от там идват парите. М4 с 105мм гаубица е много евтин за поправка, има много висок демидж и изключително много ми пасва на стила на игра.
Напоследък нивото ми на игра с главния ми танк Т-44 се дигна драстично и понякога успявам да издрапам пари даже и при загуба но нее достатъчно за да покрия игра където неси взел нищо заради добре прицелен артилерииски изтрел рано рано в играта Smile

SU-85 или КВ. Предпочитам КВ-то много лесно се правят пари с него Smile

СУ-85Б и МС-1 с тези си изкарвам хляба
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Финансиране на военната машина! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Финансиране на военната машина!   Финансиране на военната машина! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Финансиране на военната машина!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Общи глупости-
Идете на: