BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 предложение за тренировка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
arkei
Новобранка
Новобранка
arkei


Брой мнения : 8
Join date : 18.10.2011
Местожителство : софия

предложение за тренировка Empty
ПисанеЗаглавие: предложение за тренировка   предложение за тренировка Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 3:08 pm

Следя редовно форума-преди да стартирам играта проверявам тук за нови мнения.Активността на форума ще коментирам друг път.
Освен предложението за тренировките през седмицата(което е от доста отдавна) не видях никакви други известия предложения или обяви за тренировки или съвместна игра на членовете.
Освен вечер в неделя играя почти през целия ден-каня всички които желаят да се присъединят към мен за съвместна тренировка.Бих искал да отработя някои техники и тактики с хора които искат взаимно да се поучат и чиято цел не е да ме гръмнат с първия изстрел Very Happy
Който е заинтересуван от предложението ми,няка ми изпрати лично съобщение за да уточним час.Също така може да ми пишете и в чата на играта-там също съм Arkei
Върнете се в началото Go down
ViktorKitov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 15
Join date : 14.06.2011
Age : 30
Местожителство : София

предложение за тренировка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение за тренировка   предложение за тренировка Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 1:26 pm

arkei написа:

Освен вечер в неделя играя почти през целия ден-каня всички които желаят да се присъединят към мен за съвместна тренировка.Бих искал да отработя някои техники и тактики с хора които искат взаимно да се поучат и чиято цел не е да ме гръмнат с първия изстрел Very Happy
Който е заинтересуван от предложението ми,няка ми изпрати лично съобщение за да уточним час.Също така може да ми пишете и в чата на играта-там също съм Arkei

Препоръчвам ти да си намериш някой и да играете във Взвод. На тренинг малко неща се учат, но ако искаш пиши в играта ника ми е същият.

Ако знаеш английски или руски има едни много добри "упътвания" (И кратки спокойно Very Happy)

Върнете се в началото Go down
Sabaton
Новобранка
Новобранка
Sabaton


Брой мнения : 5
Join date : 10.08.2011
Age : 37
Местожителство : Sofia

предложение за тренировка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение за тренировка   предложение за тренировка Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 11:15 am

arkei написа:

Освен вечер в неделя играя почти през целия ден-каня всички които желаят да се присъединят към мен за съвместна тренировка.Бих искал да отработя някои техники и тактики с хора които искат взаимно да се поучат и чиято цел не е да ме гръмнат с първия изстрел Very Happy
Който е заинтересуван от предложението ми,няка ми изпрати лично съобщение за да уточним час.Също така може да ми пишете и в чата на играта-там също съм Arkei

Ако искаш да тестваш нещо специано бих ти помогнал иначе тези тренировачни битки са си загуба на време. Да правим Взвод е по добре ако има някой с премиум за 3ма още по добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





предложение за тренировка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение за тренировка   предложение за тренировка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
предложение за тренировка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» предложение от HWBG
» Предложение от EPIC

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Global Conquest-
Идете на: