BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте, gkolarov

Go down 
АвторСъобщение
gkolarov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 05.01.2012

Здравейте, gkolarov Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте, gkolarov   Здравейте, gkolarov Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 9:31 am

Ника ми е gkolarov, Четох всички manual-и и си изработих стратегия за развитие в три направлениея: С танковете - немските машини като в момента съм с PzKpfw 3, С Tank destroyers - американските като в момента съм с T40, и с SPGs - руски като в момента съм с Su-26. Мисля от довечера да си купя и един френски танк и да го развивам като мисля да следвам линията на D1-> D2 и до края. Като стратегия на боя варирам според машината с която съм и картата на която се бия. С танка се втурвам в щурм като гледам да се прикривам и да достигна вражеския флагов център, тактиката ми е блицкриг (то и затова почти всеки път ме убиват). С унищожителя настъпвам по-умерено като се застоявам в стратегически точки и общо взето гледам да набарам някоя вражеска единица и да я напълня с олово до горе. С артилерията настъпвам плавно според обхвата на оръдието и следя картата къде ще се появи вражеска единица, след което я издебвам докато оръдието се прицелва и я издумквам. Не знам защо, но най-много килове правя с артилерията, чат пат ме и убиват, въпреки че се опитвам на право мерене да ги унищожа преди да ме докопат, но не всеки път се получава. В общи линии като ме убият излизам от картата и се пускам с друга машина на друга карта и така ги въртя непрекъснато.
Върнете се в началото Go down
gkolarov
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 2
Join date : 05.01.2012

Здравейте, gkolarov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, gkolarov   Здравейте, gkolarov Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 6:38 am

Вчера направих промяна в машините. Вече ще ползвам машини само от една нация и то определено германските. А и като се ползват машини от една и съща нация има взаимозаменяемост на частите и ъпдейтите като цяло са по-малко
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте, gkolarov
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте.
» Здравейте :)
» Здравейте :)
» Furcy BG, здравейте
» Здравейте танкисти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Представяне-
Идете на: