BGTC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGTC

clan forum
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ   ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Icon_minitimeСря Яну 18, 2012 12:15 pm

Отварям тази тема във връзка с написаното от arkei [You must be registered and logged in to see this link.]

[EPIC], [EPICS], [BGTC] и [BGA] сме ОБЕДИНЕНИ - причината да сме в четири клана е ограничението от 100 човека на клан. Но на практика СМЕ ЕДИН КЛАН.

Аз съм клан лидер на [EPICS], [BGTC] и [BGA] - но играя АКТИВНО в [EPICS] с ник [You must be registered and logged in to see this link.].
СЛЕДЯ развитието на ВСЕКИ един играч от [BGTC] и [BGA] и предлагам на всеки взел ТОП танк, ако желае да участва в кланови битки и е АКТИВЕН да го преместя в EPICS или EPIC.
Това е и причината десятките да изчезват "мистериозно" от двата клана [BGTC] и [BGA].


ЗАЩО е така. Ще ви го представя образно по следния начин :

[You must be registered and logged in to see this link.] и [You must be registered and logged in to see this link.] - това е основното училище (не участват в кланови битки). Тук вдигаш танкове и се учиш да играеш с тях индивидуално и в платон.
[You must be registered and logged in to see this link.] - това е средното училище - техникума. Тук участваш в кланови битки. Учиш се на кланова и ротна (company) тактика.
[You must be registered and logged in to see this link.] - това е университета. Тук се биеш ВСЯКА вечер, по 2 отбора едновременно в кланови битки.

По въпроса за комуникацията:
Форумите и на четирите клана - НЕ СЕ ПОСЕЩАВАТ редовно.
В този форум няма админ - той отдавна се отказа от играта и не може нито да се почиства , нито каквото и да било.
Ако някой разбира от PHP и може да направи сайт + форум на четирите клана ДА КАЖЕ и ДА ГО НАПРАВИ- ХОСТ имаме и ще го качим в НЕТА. Може да получи и малко злато като награда.


Мястото за комуникация, въпроси, събеседване, информация и ВСИЧКО останало е ТиймСпийка.
ПОЛЗВАМЕ АКТИВНО ТиймСпийка на EPIC (EPICS) с IP: 212.91.163.107 (fireto.net) , за паролата на канала ме питайте в играта.
Другия ТиймСпийк с IP:87.121.78.132 (newclass.net) e по-скоро резервен.


На който не му е ясно какво е ТиймСпийк и как да го инсталира и ползва - направил съм видео ревю -
[You must be registered and logged in to see this link.] или [You must be registered and logged in to see this link.] или да види [You must be registered and logged in to see this link.] тема от форума.



По отношение на активността - в [EPIC] и [EPICS] са нужни не само ДОБРИ и АКТИВНИ играчи за кланови и ротни битки, а и играчи имащи поглед върху играта, познаващи танковете и имащи усет към воденето на кланови битки. На такива играчи МОЖЕ да бъде предложено да ВОДЯТ отбор в кланова битка и да бъдат полеви командири за ротни такива (company).
Ако в [BGTC] и [BGA] се развият играчи за ТРЕТИ активен в клановите битки клан - Тогава ще се прехвърли някой полеви командир в тях за да се водят такива.

За всякакви въпроси касаещи играта , клановете или други подобни търсете в играта или ТиймСпийка - мен ([You must be registered and logged in to see this link.]) или [You must be registered and logged in to see this link.] или [You must be registered and logged in to see this link.] или [You must be registered and logged in to see this link.].


П.С. По-често посещавам [You must be registered and logged in to see this link.] форум.


Последната промяна е направена от mpmp на Чет Яну 19, 2012 1:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
The_Cr0w666
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 3
Join date : 22.10.2011
Age : 35
Местожителство : Варна

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ   ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Icon_minitimeСря Яну 18, 2012 1:51 pm

След като BGA е учебен клан защо нито един път не видях някой да направи рота (имам предвид tank company играя с англйската версия и не знам как точно е преведено) с нас. Да каже сега какво да се прави и какво не. Както каза Zigii дори и само загуби да имаш все ще стигнеш до 10ти тиер, важното е дали си разбрал как се играе. В BGA аз лично много трудно мога да си намеря да играя с някой, тъй като много малко хора имаме танкове 8ми тиер. А когато се съберем 10тина човека и направим tank company играем максимум на медиум, тъй като болшинството хора имат 5-6ти тиер танкове. Така и малкото играчи които имат по-развити танкове пак играят самостоятелно на обикновенните битки, където много трудно може да се каже, че има някаква отборна игра или употребата на някакви тактики. Там всеки играе за себе си. Така се губи смисъла да се събираме в кланове, поне докато не стигнем 10ти тиер, тъй като така или иначе играем само на обикновенните битки и от време на време се събираме по 2-3 човека и си правим platoon.
Върнете се в началото Go down
arkei
Новобранка
Новобранка
arkei


Брой мнения : 8
Join date : 18.10.2011
Местожителство : софия

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ   ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Icon_minitimeСря Яну 18, 2012 7:45 pm

Благодаря за изчерпателното инфо.Сега съм по- спокоен Basketball
Върнете се в началото Go down
mpmp
Новобранка
Новобранка
mpmp


Брой мнения : 30
Join date : 25.05.2011
Age : 56

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ   ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 12:53 pm

The_Cr0w666 написа:
"След като BGA е учебен клан защо нито един път не видях някой да направи рота (имам предвид tank company играя с англйската версия и не знам как точно е преведено) с нас. Да каже сега какво да се прави и какво не. Както каза Zigii дори и само загуби да имаш все ще стигнеш до 10ти тиер, важното е дали си разбрал как се играе. В BGA аз лично много трудно мога да си намеря да играя с някой, тъй като много малко хора имаме танкове 8ми тиер. А когато се съберем 10тина човека и направим tank company играем максимум на медиум, тъй като болшинството хора имат 5-6ти тиер танкове. Така и малкото играчи които имат по-развити танкове пак играят самостоятелно на обикновенните битки, където много трудно може да се каже, че има някаква отборна игра или употребата на някакви тактики. Там всеки играе за себе си. Така се губи смисъла да се събираме в кланове, поне докато не стигнем 10ти тиер, тъй като така или иначе играем само на обикновенните битки и от време на време се събираме по 2-3 човека и си правим platoon."

mpmp написа:
"Мястото за комуникация, въпроси, събеседване, информация и ВСИЧКО останало е ТиймСпийка.
ПОЛЗВАМЕ АКТИВНО ТиймСпийка на EPIC (EPICS) с IP: 212.91.163.107 (fireto.net) , за паролата на канала ме питайте в играта."

Излишно е да обяснявам ОТНОВО горния си пост , но все пак специално за The_Cr0w666 ще кажа:

1. Ако ползваше ТиймСпийка на EPIC (EPICS) , щеше да знаеш че се правят ротни (tank company) битки, като се събираме от различните ни четири клана в отбор , НО ПОЛЗВАЩИ ТиймСпийка. Там се събираме и там комплектоваме играчите.
АЗ С ИГРАЧ БЕЗ ДА Е В ТиймСпийка НЕ ИГРАЯ НИТО ПЛАТОН , НИТО КОМПАНИ , НИТО ВЗВОД.И не само аз , а и всеки организирал ротните и клановите битки. ЗА ДА УЧАСТВАШ В ТЯХ - ТиймСпийка Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.

2. Прочети т.1

3. Ако ВСЕ ОЩЕ ИМАШ въпроси и нещо не си разбрал - прочети гортия ми пост или т.1 и т.2 от този пост.

Много моля не оспамвайте темата. Тя е ИНФОРМАЦИОННА , не е за обсъждане на РЕШЕНИ неща.
Ако не ви харесва така създадената организация или дадения клан , имате 2 варианта:
- напускаш клана
- правиш си клан

И на последно място ще добавя - АКО има някой който ИСКА, МОЖЕ и е АКТИВЕН за да се занимава с организиране на битки в [BGTC] или [BGA] или други дейности , да ми се обади и да го правя пом.командир.



arkei написа:
"Благодаря за изчерпателното инфо.Сега съм по- спокоен Basketball "
И аз cheers


Няколко практични съвета:

- Влизаш в ТиймСпийка , виждаш каналите и хората в него. Има канали за платони и ротни битки. Виждаш кои се е логнал в дадения канал. Отиваш и го питаш дали желае да гриндите заедно и с какъв тиер.
Завързваш приятелски отношения и си правите заедно платончита вечер (денем , сутрин).
Следиш каналите за ротни (company) битки. Като видиш че се събират играчи , влизаш в канала, представяш се и питаш дали има място и дали ще те вземе организиращия. и т.н.

- Срещаш с трудности в играта по отношение на тактика, начин на игра, места за пробиване на танковете, как се печелят пари , какво да ядеш на обяд, как да свалиш мацка , как да се ожениш или разведеш - пишеш ми на л.с. в играта, влизаш в ТиймСпийка и ще ви обясня и евентуално покажа. Особено по отношение на мацките.

- С риск да се потретя , ще кажа отново - НЕ ПИША В КАНАЛИТЕ , болят ме пръстите на краката. В ТиймСпийка е НАЙ-ВЕРОЯТНО да получите необходимата ВИ информация от мен, Tanko , Spiji , Coruin и поне още 20 играча.

CLOSED !!!

П.С. По-често посещавам [You must be registered and logged in to see this link.] форум.
Върнете се в началото Go down
http://mp.free.bg
Sponsored content





ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ   ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGTC :: Global Conquest-
Идете на: